Kategorie

Regulamin

1) Regulamin niniejszy określa zasady zakupów w firmie Księgarskiej Wiesława Juszczaka składanych za pośrednictwem internetu.
2) Zamówienia na wybrane tytuły można składać po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w naszej witrynie.
3) W przypadku kłopotów z rejestracją prosimy o poinformowaniu o tym fakcie drogą mailową na adres biuro@fkwj.pl lub telefonicznie na numer podany w prawym górnym rogu strony.
4). Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamawiane tytuły będą dostępne w naszych magazynach lub u wydawców (z różnych względów jedynie ok. 90 % tytułów znajdujących się w bazie jest osiągalne)
5) W przypadku niedostępności zamówionej książki poinformujemy Państwa o ewentualnych możliwościach jej otrzymania w inny sposób niż poprzez naszą firmę.
6) Wszelkie informacje o sposobie realizacji Państwa zamówienia zostaną Państwu przesłane na adres mailowy podany podczas rejestracji.
7) Przed wysłaniem do Państwa zamówionych książek prosić będziemy o potwierdzenie zamówienia i podanych danych teleadresowych. (Przesłana na Państwa adres mailowy informacja \\\\\\\\\\\\\\\"Złożono zamówienie w księgarni internetowej!\\\\\\\\\\\\\\\" jest jedynie poświadczeniem, iż Państwa mail dotarł do naszej firmy.)
8) Otrzymany przez nas mail zwrotny, potwierdzający Państwa zamówienie, wysłany na adres biuro@fkwj.pl traktowany będzie jako zawarcie transakcji.
9) Książki zostaną Państwu dostarczone listem poleconym za dodatkową opłatą w wysokości 17,00 zł po dokonaniu wcześniejszej zapłaty za książkę lub 27,00 zł przy wysyłce \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"za pobraniem. Jeśli książka ma nietypowe rozmiary lub wagę opłaty wyniosą odpowiednio 20 i 30 zł)
10) Wysyłka jest realizowana w dniu zaksięgowania zapłaty na naszym koncie. O fakcie wysłania do Państwa zamówionych książek są Państwo powiadamiani drogą mailową.
11) Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku \\\\\\\\\\\\\\\"O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny\\\\\\\\\\\\\\\" mogą Państwo zrezygnować z towaru kupionego w naszej firmie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Przesyłkę należy w takim wypadku odesłać. Jest to możliwe jednak tylko wówczas, gdy książka nie będzie nosiła śladów używania, kopiowania ani nie zostanie w żaden sposób uszkodzona. Koszty związane z przesyłką książek spoczywa w takim przypadku na zamawiającym.
12) Wszelkie reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową lub telefonicznie. Dołożymy starań by byli Państwo zadowoleni ze sposobu ich realizacji.


Firma Księgarska Wiesława Juszczaka
Ogólnopolska Konferencja Bibliotek Wyższych Szkół Niepaństwowych
Ogólnopolska Konferencja Bibliotek Wyższych Szkół Niepaństwowych

Nasz adres:
ul. Pomorska 40
91-408 Łódź
tel. (42) 630 29 46
tel/fax. (42) 630 66 37
e-mail: biuro@fkwj.pl

Wyszukiwarka

Szukaj według:

  • ISBN
  • Tytuł
  • Autor
  • Wydawnictwo


Klient

Zaloguj się Zarejestruj się